شماره : 1679
۲۹ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۷

پایان ماراتن ریاست جمهوری/ مردم به رئیسی اعتماد کردند

سید ابراهیم رئیسی با کسب بیش از ۱۷ میلیون رأی برای یک دوره ۴ ساله رئیس حمهور ایران شد؛

به گزارش روژآوا ؛ عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و رئیس هیات اجرایی مرکزی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تبریک ایام میلاد آقا امام رضا علیه السلام به ملت عزیز ایران، گفت: خوشحالم که در خدمت شما اصحاب عزیز و محترم رسانه ها  و در مقابل ملت عظیم الشان ایران اسلامی قرار دارم.
دکتر رحمانی فضلی با بیان اینکه حضور مردم در امر مهم و خطیر انتخابات، باعث رقم خوردن این حادثه باشکوه در کشور شد؛ گفت: امیدوارم که همواره قدردان و شکر گذار نعمت داشتن اختیار، اراده و اعمال حاکمیت در پناه تعالیم اسلام، آموزه های دینی و یادگار مانده از امام عزیزمان باشیم.
وزیر کشور با اشاره به حضور پر شکوه مردم در صحنه انتخابات، گفت: حضور مردم  علی رغم همه فشارهای روانی، تبلیغاتی، نارضایتی های اجتماعی ناشی از تحریم ها و روند ایجاد نارضایتی ها بوسیله عواملی که فکر می کردند با فشار به مردم به اهداف شان خواهند رسید؛ تحقق یافت.
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی خاطر نشان کرد: این مردم بنا به هدایت و راهبری رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) در مسیر انقلاب حرکت می کنند و موجب این شکوه و عظمت شدند.
وزیر کشور همچنین گفت: مقام معظم رهبری همواره در مراحل مختلف انتخابات قبل، حین و بعد انتخابات همیشه راهنما، حامی و پشتیبان بودند. از رئیس جمهور محترم کشورمان هم که تمام اختیارات و راهنمایی های لازم را در اختیار وزارت کشور و ستاد انتخابات قرار دادند؛ تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: از همه دست اندرکاران انتخابات از استانداران، فرمانداران و مجریان انتخابات، از ناظرین شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی و از رسانه ها، صدا و سیما، دستگاه های امنیتی، اطلاعاتی، نظامی، قوه قضائیه و همه کسانی که در حوزه های مختلف یاریگر بودند؛ تشکر می کنم.
دکتر رحمانی فضلی در بخش دیگری از صحبت های خود در خصوص نتایج شمارش آراء گفت: بر اساس تجمیع نتایج صندوق‌های رای انتخابات ریاست جمهوری از مجموع واجدین شرایط ۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر در انتخابات، ۲۸ میلیون و ۹۳۳ هزار و ۴ رای اخذ شده که معادل مشارکت ۴۸.۸ درصد واجدین شرایط در انتخابات است.
وزیر کشور با اشاره به اینکه اقای سید ابراهیم رئیسی با  ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای منتخب ملت ایران شد؛ افزود: آقای محسن رضایی ۳ میلیون و ۴۱۲ هزار و ۷۱۲ رای، آقای عبدالناصر همتی۲ میلیون و ۴۲۷ هزار و ۲۰۱ رای و آقای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ۹۹۹هژار و ۷۱۸ رای کسب کرده‌اند.
وزیر کشور همچنین در خصوص میزان آرای باطله ماخوذه هم گفت:  ۳ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۸۷۰ رای باطله نیز در این انتخابات اخذ شده است.
رحمانی فضلی ابراز امیدواری کرد: با عنایت خداوند متعال همه کسانی که قصد خدمت در درگاه مردم عزیز ایران، انقلاب اسلامی ایران، شهدا و میراث آنها و خدمت به ایران عزیز را دارند و مورد عنایت مردم قرار گرفتند؛ بتوانند با تکیه بر لطف الهی و کمک مردم و کمک همه کسانی که در جعرافیای ایران دل در گرو این سرزمین و دین خدا دارند؛ بتوانند ان شاا… موفق باشند و  همه مطالبات، خواسته ها و آمال مردم را محقق کنند.
شایان ذکر است، نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری، بر اساس صورتجلسات امضاء شده توسط مجریان و ناظران در شعب اخذ رأی و تجمیع آن در سراسر کشور از سوی وزارت کشور اعلام و پس از فرصت قانونی رسیدگی به شکایات از سوی شورای نگهبان، نتایج نهایی اعلام می شود.
گفتنی است تعدادی از تعرفه های اخذ شده توسط رأی دهندگان، با توجه به تعدد صندوق های آراء، سهواً به صندوق های دیگر ریخته شده و تعدادی نیز توسط افراد از شعبه خارج شده است.

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1679 توسط rozhava و در روز شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۷:۳۷
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1682
۲۹ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷

نتایج انتخابات شورای شهر ایلام مشخص شد

فرماندار ایلام نتایج قطعی انتخابات شورای شهر ایلام را اعلام کرد.؛

به گزارش روژآوا ؛«خیرالله گراوند» فرماندار ایلام صبح امروز در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات ایلام اظهار داشت:  بر‌اساس نتایج شمارش آرا در شهر ایلام ترکیب هفت نفره شورای شهر ایلام مشخص شده است.

وی گفت: : هادی کرمی با ۸ هزار و ۷۳۲ رأی، مظفر میرزاد با ۸ هزار و ۵۵۱ رأی، مجتبی ملکی با ۸ هزار و ۱۱۴ رأی، سعید انوری پور با ۶ هزار و ۹۰۳ رأی، علی کریمی با ۶ هزار و ۲۹۳ رأی، منصور بهادری با ۶ هزار و ۹۶ رأی و حمید مجیدی با ۶ هزار به عنوان منتخبین شورای شهر ایلام برای ششمین دوره شورا برگزیده شده‌اند.

گراوند افزود: یونس درویشی، حمید بانقلانی و جعفر صیادی نیز به عنوان اعضاء علی‌البدل انتخاب شدند.

انتهای پیام/

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1682 توسط rozhava و در روز ساعت ۱۰:۱۷:۴۲
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1670
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۳

علمدارم ؛ گره افتاده برکارم

آهنگ پیشواز تلفن همراه حاجی سامی دنیایی از دلشوره ها داشت.؛

روژآوا :: محمد رستمی/ علمدارم ، گرفتارم ، گره خورده بر کارم …
آهنگ پیشواز تلفن همراه حاجی سامی دنیایی از دلشوره ها داشت
آهنگ پیشواز تلفن او روضه علمدار دشت کربلا بود و رفتن در خانه باب الحوائج
و عجیب اینکه در هیچکدام از فصول و روزهای سال این پیشواز آهنگ از تلفن حاجی سامی برداشته نشد
علمدارم سپهدارم گره خورده برکارم …
سامی عشق خاصی به شهیدان دشت کربلا و خاصه حضرت ابوالفضل العباس (ع) داشت
وقتی مادرش ‌گرفتار کرونا شد زنگ می زد و پیام می فرستاد با اشک در خانه ابوالفضل العباس ع برویم و برای مادرش دعا کنیم
عکسی از مادر برایم در پی وی فرستاد و گفت فلانی حیف نیست این مادر الان هم آغوش خاک شود جواب نوه های او را چگونه بدهم ؟!
می گفت مادر که خوب شود خانه تان می آورم و می گویم این همان کرونا نویس است که همواره جویای حال تان بود
اما تقدیر آن شد که حالا برادر زاده ها و دختران سامی بیقرار سامی باشند .
به من می گفت طنز بنویس و از خودم شروع کن تا رسانه همیشه در کانون توجه باشد و جواب او سلام و رحمت بود و مرحبا بکم
اکنون دیگر برای ما می ماند و یک دنیا حسرت فراق
آخرین باری که زنگ زد گفت فلانی تعدادی از این کرونا نویسان که تولید محتوا کرده اند مثل سید موسوی مقدم ، خانم سنجیده ، علی خان حاتمی و….برایم بنویس تا برنامه تجلیل تکمیل شود گفتم سامی جان هر کاری به من واگذار می کنید به روی دیده ولی از تجلیل و جایزه و اسم افراد نوشتن کمی ابا دارم ترسم کسی از قلم افتد و برنجد ز من
استدلالم را پذیرفت و گفت به امید خدا همزمان با جشنواره فصل بهار انجام می گیرد
وافسوس بهار عمر سامی خزان شد و شاید به دیدار یار رفت
سامی ترا دست آن علمدار بی دست حلالمان کن
دلم این روزها آهنگ پیشواز گوشی تان را می طلبد
علمدارم سپهدارم

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1670 توسط rozhava و در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳:۲۲
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1667
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۹

وداع تلخ مطبوعات با آقای بیداری

اهالی رسانه هنوز در غم درگذشت پژمان مهدوی فر بودند که خبر خاموشی آقای "بیداری" همکاران را مبهوت فقدان دیگر کرد.؛

روژآوا:: پی جور/اهالی رسانه هنوز در غم درگذشت پژمان مهدوی فر بودند که خبر خاموشی آقای “بیداری” همکاران را مبهوت فقدان دیگر کرد.

سامی شهبازی رئیس خانه مطبوعات و پیشکسوت رسانه ای عصر دیروز در سن ۵۰ سالگی بر اثر سکته مغزی درگذشت و خبر درگذشتش به سرعت برق و باد در فضای مجازی منتشر شد. دوستان هرکدام سعی کردند در تیترهای متفاوت و خلاقانه گوی سبقت را از دیگری بربایند. برخی تیترها در اوج زیبایی و حرفه گری، کانالها را مزین کرده بود و برخی تیترها نیز صرفا به اطلاع رسانی در خصوص درگذشت شهبازی اختصاص داشت.

مرد اخلاق مدار، شیرین بیان و سخنور مطبوعات به جبر زمانه رخت بربست و راه به دیاری دیگر سپرد تا خیل علاقه مندانش را در سوگ خود داغدار و ناباور با غمی جانسوز بر جای گذارد.

سه دهه از جامعه رسانه با او خاطره دارند. نخستین ورود حرفه ای او در عرصه مطبوعات به رسالت برمی گشت و چه خوب “رسالتش” را بجای آورد.

در طول سال‌ها که “حرفه ای” فعالیت روزنامه نگارانه می کرد از رسالت تا مشاوره رسانه ای در زمان اعلایی و رئیس بسیج رسانه را پیمود تا به ریاست خانه مطبوعات رسید و کانال بیداری را نیز مدیریت می کرد.

شهبازی از جمله روزنامه نگارانی بود که حضورش برای همکاران چون کلاس درس بود چه بسیار کسان که بالاتفاق معتقدند “او” در رفتار و گفتار در سکوت و حرف، اخلاق می آموزد و به عکس بسیاری از ما پیش داوری نمی کرد. با وجود روحیه شوخ طبعی که داشت همیشه لبخند بر داشت.

روزنامه نگاری برای وی “احترام” و “اعتبار” داشت او به هیچ قیمتی حاضر نبود اعتبار و حیثیت حرفه ای این شغل زیر پا گذاشته شود.

او یک روزنامه نگار تمام عیار بدون گرایش خاصی سیاسی بود و فضای رسانه سخت به این آدمها نیاز دارد.

سامی شهبازی مطبوعات را چشم بیداری جامعه و زبان گویای مردمانش می دانست نه ویترینی برای خودنمایی ها و مجالسی برای عقده گشایی ها…

اما دریغ و صددریغ که سامی، مرگ را پذیرا شد و دوستان و رفقای واقعی و خانه اش را برای همیشه تنها گذاشت.

این روزها خانه (مطبوعات) برای او روزهای خوشی نبود. برخی رفتارها و رویکردهایش را نمی پسندیدند و از دنده چپ برخاسته بودند و با آداب و منش وی بیگانه بودند و بارها و بارها حرمت این پیشکسوت را شکستند و حتی به دادگاهش کشاندند او زیر بار فشارها کُرنش نکرد. وجاهت او به قدری فراگیر بود که حتی رقیبان به وی غبطه می خوردند شاید بهتر این باشد که بنویسم ناکامی ها و تهمت ها بالاخره او را از پای درآورد.

کاش آن عده که امروز ستایشگر می شوند در هنگام حذفش به دادش می رسیدند امروز اما؛ در فقدان او مرثیه سرایی می کنند! و گوی سبقت را از دیگران می ربایند زیرا یقین دارند به برکت بیماری عمومی ضعف حافظه رفتار دیروزشان با این برکت روزگار، از خاطر همکاران محو خواهد شد… زهی خیال باطل.

اغلب افرادی که شناخت هر چند مختصری از او دارند معتقدند که مستقل از هر گروه و جناحی کار می کرد و تنها دغدغه اش مسائل و مشکلاتی بود که رسانه در حال حاضر با آن رو به رو است.

پدر دلسوز و دوست داشتنی سفرت بخیر… هزاران هزار حیف ….

مطمئنا استادان و حق دوستان من در مطبوعات درباره این نازنین روزنامه نگار بامرام و پیشکسوت و اهل دل بیشتر خواهند نوشت.

و اما بعد…
تمام حرف من این است که از نگاه ابزاری به شخصیت ها فاصله بگیریم و آنان را صرفا تا زمانی احترام نکنیم که مواضع ما را بر زبان می آورند آنان همواره مورد احترامند حتی اگر دیدگاهی خلاف ما داشته باشند.

یادش تا همیشه با ما…

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1667 توسط rozhava و در روز ساعت ۱۹:۳۹:۲۸
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1664
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶

سلام و رحمت حاجی

امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تاریخ تلخ اهالی رسانه ایلام در سوگ خبرنگار پیشکسوت حاج سامی شهبازی رقم خورد.؛

روژآوا:: خداداد ابراهیمی / امروز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ تاریخ تلخ اهالی رسانه ایلام در سوگ خبرنگار پیشکسوت حاج سامی شهبازی رقم خورد.اهالی رسانه برای وداع با همکارفقید خود با اشک و آه قبل از همه آمده‌اند.به صف ایستاده‌اند و تسلیت حاضران را سوگمندانه پاسخ می دهند.صدای شیون دختران حاج سامی، اندوه تشییع کنندگان را مضاعف می کند. کمی بعد جمعیت حاضر، پشت سر امام جمعه ایلام، نماز میت را اقامه می کنند؛

ٱللَّٰهُمَّ إِنَّا لَا نَعْلَمُ مِنْه إِلَّا خَیْرًا…

▪️مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی، رئیس سازمان بسیج رسانه، خانه مطبوعات و شهردار ایلام برای برگزاری آیین تشییع و خاکسپاری باشکوه، سنگ تمام گذاشته‌اند. در قطعه‌ی هنرمندان آرامستان بهشت رضای ایلام، بزرگان فرهنگ و رسانه‌، آرام گرفته‌اند پیکرخاموش حاج سامی هم در همسایگی‌ معنوی‌شان به خاک سپارده می شود.

▪️علی اکبر بسطامی نماینده ایلام حق مطلب را ادا کرد و با نطقی غرا، مداومت‌های فرهنگی و رسانه‌ای زنده یاد سامی شهبازی را یاد آور شد.
آنگاه حاج عبدالحمیدکرمی رییس اسبق خانه مطبوعات، ازسوی اهالی رسانه از حضور آحاد مردمی قدردانی کرد.
صحنه‌ی اشک و ماتم اهالی رسانه بر مزار زنده یاد شهبازی، دل‌ها را به درد می آورد
گویی دو رکعت اشک بر ساحت عشق سیلاب جاری می کرد. دورتر از جمعیت، صحنه‌ی اندوهبار و چشمان خیس دکتر جمیل صادقی‌فر معاون دانشگاه علوم پزشکی و رضا رستمی سردبیر نشریه‌ی مانشت، غم‌ها را افزون‌تر می کرد. حاضران، غمزده و اشکریزان، تا پایان مراسم ماندند و دراین سوگ سترگ سهیم شدند.
درنهایت یاران رسانه‌ای گرد مزار همکار سفر کرده خود حلقه زدند و فاتحه‌ای نثارش کردند و ناگهان بغض‌ها ترکید و اشک‌ها در چشم‌ها حلقه زد که؛
“سلام و رحمت” حاجی!
این چه وقت رفتن بود رفیق؟!

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1664 توسط rozhava و در روز ساعت ۱۵:۳۶:۰۶
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1661
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰

قلب رسالت از تپش ایستاد

می‌توان چندین تیتر را در فراق و فقدان حاج‌سامی شهبازی با افتخار زد.؛

روژآوا :: فرج اله صیدمحمدی/ دیشب را تا صبح چشم بر هم نگذاشتم، چهره‌ی ماندگار او از مقابل چشمانم دقایقی کنار نمی‌رفت. تیتر‌های متعدد باشکوهی به ذهنم خطور کرد که در این یادداشت ابتر بکار گیرد.

خانه آخر!
خاموشیِ بیداری!
رسالت از رسانه رفت!
این خانه ، خانه توست !
قلب رسانه از تپش ایستاد!

و می‌توان چندین تیتر دیگر را در فراق و فقدان حاج‌سامی شهبازی رئیس خانه مطبوعات، رئیس سابق بسیج رسانه استان، مدیر رسانه بیداری و سرپرست روزنامه رسالت در ایلام با افتخار زد.
در باور شب نیز نمی‌گنجد که ستاره‌ای از آسمان درخشان رسانه در کمال ناباوری در آخرین روزهای بهار به خاموشی و خزان گراییده است.
شاخصه‌های زیادی برای خوب بودن و خوب ماندن وجود دارد و به نظر نگارنده کسی که “اخلاق‌ نیکو” و “حرمت خانواده” را حفظ و ارزش بشمارد از جمله‌ی رستگاران است و حاج‌سامی شهبازی سرپرست روزنامه رسالت در زمره آنهاست.
اینکه فرزندان و همسر خود را با باشکوه‌ترین اسامی و عزت خطاب می‌کرد دوستانش لذت می‌بردند و دیشب وقتی باران دختر کوچکش با آن ادب مثال‌زدنی باران اشک از چشمانش می‌ریخت و یاد پدر را گرامی می‌داشت نمونه‌ی از یک فرزند صالح و شایسته داشت که از حاج‌سامی و خانواده به یادگار گرفته بود.
روحیه شاد و بذله‌گو و بیان شیوا و ادب‌مندش او را به یکی از شاخص‌ترین روزنامه‌نگاران تاریخ ایلام تبدیل کرده بود.
علی‌رغم اختلاف‌نظر و مجادله‌های متعدد صنفی اما هیچ‌گاه از اخلاق نیکوی وی کاسته نشد و همواره برای تعامل و سخن‌گفتن پیشقدم بود.
در جشنواره ابوذر دو سال پیش بخاطر برخی مسائل صنفی تا دقایق پایانی این جشنواره اثری برای شرکت ارسال نکردم اما او با جنگ نرم بنده را مجاب به مشارکت در این جشنواره کرد و بار دیگر مرا شرمنده بزرگی‌اش نمود.
همواره اظهار لطف داشت و در نشست‌های رسانه و غیر رسانه‌ای با اغراق وصف‌نشدنی بنده را “قله رسانه”! خطاب می‌کرد در شرایطی که هیچ وقت حتی به این وادی نیز ورود نکرده‌ام.
قله رسانه تو بودی حاجی‌سامی!
قلب رسانه تو بودی!
ارزو می‌کنم خداوند از سر تقصیرات همه بگذرد و جایگاه شما و حاج پژمان مهدوی که در جوارتان آرمیده است را در بهشت برین قرار دهد.

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1661 توسط rozhava و در روز ساعت ۱۲:۳۰:۱۶
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1658
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

سامی در خاک آرام گرفت

پیکر حاج سامی شهبازی خبرنگار پیشکسوت ایلامی و رئیس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام به خاک سپرده شد.؛

به گزارش روژآوا ؛ پیکر حاج سامی شهبازی خبرنگار پیشکسوت ایلامی و رئیس خانه مطبوعات و رسانه های استان ایلام صبح روز جمعه در میان بدرقه مسئولان ایلامی، اهالی رسانه و خانواده اش تشییع و در قطعه هنرمندان بهشت رضا (ع) ایلام آرام گرفت.

در این آیین پس از اقامه نماز توسط حجت الاسلام الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام بر پیکر این خبرنگار فقید، پیکر پاکش در میان اندوه و اشک شرکت کنندگان و خانواده داغدارش به خاک سپرده شد.
شرکت کنندگان در این محفل با دلی اندوهناک و چشمانی اشکبار با قرائت فاتحه آخرین وداع خود را با زنده یاد شهبازی انجام دادند.

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1658 توسط rozhava و در روز ساعت ۱۰:۲۶:۵۴
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1673
۲۸ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۷:۲۴

آغاز رأی گیری انتخابات 1400

از ساعت ۷ صبح امروز رای گیری در سراسر کشور آغاز شد.؛

به گزارش روژآوا ؛از ساعت۷ صبح امروز رای گیری در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت۲۴ ادامه خواهد داشت. در صورت نیاز و با دستور وزیر کشور، انتخابات می تواند تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۲۹ خرداد تمدید شود.

۵۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۳۰۷ نفر واجدین شرایط رای دادن هستند.

در حوزه انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۶۷ هزار صندوق و در شوراها ۷۵ هزار صندوق رای استفاده خواهد شد.

۱۳۳ نمایندگی، ۲۳۴ شعبه و ۴۵۰ صندوق در خارج از کشور اخذ رای برای انتخابات ریاست جمهوری را انجام می دهند. دولت کانادا نپذیرفته است شرایط برگزاری انتخابات را فراهم کند بنابراین در نزدیک ترین شهر آمریکا به مرز کانادا این انتخابات برگزار می شود.

برای رعایت پروتکل های بهداشتی تعداد شعب اخذ رای افزایش یافته است. نرم افزار شعبه یاب در اختیار همه مردم قرار دارد. شعب پیش از آغاز رای گیری ضدعفونی می شود. همه اعضای شعب  از ماسک استفاده خواهند کرد. هلال احمر  در همه شعب ناظر بهداشتی دارد.

یک شعبه سیار برای بیماران کرونایی وجود دارد که با همکاری هلال احمر فعالیت میکند. آمار بیماران را از وزارت بهداشت گرفته شده و اگر بیماری مایل به رای دادن بود، شعبه سیار به بیمار مراجعه می کند.

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1673 توسط rozhava و در روز ساعت ۰۷:۲۴:۱۹
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1655
۲۷ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱

پیام تسلیت اشخاص در پی عروج رئیس فقید خانه مطبوعات ایلام

به دنبال عروج آسمانی خبرنگار فقید «حاج سامی شهبازی» از سوی جمع کثیری از اشخاص حقیقی و حقوقی، پیام های «تسلیت و تعزیت» زیادی واصل شد.؛

به گزارش روژآوا ؛ وَبَشِّرِالَّصَّابِرِینَ الَّذِینَ اِذَا اَصَابَتهُم مُصِیبَه قَالُوا اِنَّاللّهِ وَ اِنَّا اِلَیهِ رَاجِعُونَ

به دنبال عروج آسمانی خبرنگار فقید و همکار جنت الماوا زنده یاد «حاج سامی شهبازی» از سوی جمع کثیری از اشخاص حقیقی و حقوقی، پیام های «تسلیت و تعزیت» زیادی واصل شده است؛ ضمن تقدیر و تشکر از ابراز همدردی همه این عزیزان؛ ذیلاً اسامی این بزرگواران اعلام می گردد:

-حجت الاسلام کریمی تبار/نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام

-آیت الله سید محسن سعیدی/نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

-علی اکبر بسطامی/نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی

-سارا فلاحی/نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی

-بهزاد علیزاده/نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی

-محمد نوذری/استاندار ایلام

-قاسم سلیمانی دشتکی/ استاندار سابق ایلام

علی دهقانی/مدیرکل دادگستری استان

-افشار خسروی زاد/دادستان مرکز استان ایلام

-حجت الاسلام محمد فتاحی/مدیرکل تبلیغات اسلامی استان

-رضا امیری مقدم/جانشین دادستان مرکز استان

– الیاس فتاحی/ معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام

-سردار جمال شاکرمی/فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان

-سردار دلاور القاصی مهر/فرمانده انتظامی استان

-سردار کیاست سپهری/فرمانده مرزبانی استان

-عمران خودآموز/مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

-محمد علی اکبری/رئیس دانشگاه ایلام

-سهیلا ملکشاهی/مدیرکل تامین اجتماعی استان

– شکرالله شیرخانی/مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

-طالب صادقیان/شهردار ایلام

-زهرا همتی/مدیرکل بهزیستی استان

-اسدالله تولیده/مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان

-محمد بازوند/ مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام

-محمد علینظری/رئیس سازمان بسیج رسانه استان

-حجت الاسلام میهن پرست/امام جمعه شهرستان چوار

-فهد کمالوندی/فرماندار شهرستان چوار

– یونس آزادی/ فرماندار شهرستان بدره

– قنبر موسی نژاد/مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان

– مهناز همتی/مدیرکل استاندارد استان

– اسد قاسمی/فرماندار شهرستان مهران

-نوراله تیموری/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان

-حسن نجفی سمنانی/مدیرعامل پتروشیمی ایلام

-روح الله نوریان/مدیرعامل پالایش گاز ایلام

-روح الله زرین آبادی/مدیرعامل کارخانجات تولید کود شیمیایی دهلران

– علی اصغر چاغروندی/مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام

-عبدالوهاب بخشنده/معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان

-محمد کریمیان/رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان

-سجاد مرادی/نائب رئیس اتاق اصناف ایلام

-عبدالمالک شنبه زاده/مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان

-نورالله دلخواه/مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

-مهدی علیزاده مهاجر/ مدیرکل پزشکی قانونی استان

– سعید کریمی/ مدیرکل امور مالیاتی استان

– روح الله غلامی/ مدیرکل گمرک استان

-رضا حسن بیگی/مدیرکل شرکت ارتباطات زیرساخت استان

-جمال شعبانی/رئیس دایره جذب و استخدام ارتش در استان

-علی اصغر علی اکبری/مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان

-رامین پورنجف/مدیرکل دامپزشکی استان

– علی پوراحمد/ مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان

-هیئت منصفه دادگاه مطبوعات و جرائم سیاسی استان

-اقبال اسماعیلی/ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان

-عبدالله بهادری/مدیر کل راه و شهرسازی استان

-رضا احمدی/مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان

-رضا محمدرحیمی/رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان

-عباس بیرامی/مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان

-محمد میرزایی حیدری/ دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان

– سمیه حیدری/ مدیرکل امور کتابخانه های استان ایلام

– هدایت فیلی/مدیرکل پست استان ایلام

– فرشاد یاسمی/مدیرکل امور عشایر استان ایلام

-محمدعلی اقدسی/رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان

-علی رشیدی/مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان

-عباس شمس اللهی/مدیرعامل شرکت گاز استان

-هادی شیرخانی/مدیرعامل شرکت توزیع برق استان

-مظفر علیشائی/مدیرکل ورزش و جوانان استان

-جلال رستمی/رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایلام

-هدایت چراغی/دبیر خانه کارگر استان

-کامران بختیاری/رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ایلام

-علی چراغی پور/رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان

-علی احمد محمودی/رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ایلام

-مجتبی شیرخانی/مدیرکل پشتیبانی امور دام استان

{ این لیست در حال بروز رسانی ست}

@baztabeilam

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1655 توسط rozhava و در روز پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱:۲۲
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 1652
۲۷ / ۳ / ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۶

این قافله عمر عجب می گذرد

خدایا، حالا که حاج سامی رفته، حالا که او دیگر نیست که پشتوانه ای برای من وبچه های خانه اش باشد، به ما بگو در غم فراقش چه کنیم.؛

روژآوا :: فرشته رحیمیان/گذر برادرِ از این دنیای خاکی مرا را در اندوهی جانگداز فرو برد. برادری که به سبب نیک‌خویی و پاکیزگی کردارش اینک از خاک به افلاک پرکشیده و در ملاء اعلی همنشین فرشتگان است.

از مرگ تو گفتن سوزش چشم می آورد و از تو نگفتن تورم گلو،گرچه امروز در کنارمان نیستی، اما بدان که در طول این زمان سنگین و سخت نبودنت، لحظه‌ای بدون یادت نگذشت ،

آنقدر ناگهانی رفتی،که نتوانستیم خداحافظیت را بشنویم .

خدایا، حالا که حاج سامی رفته، حالا که او دیگر نیست که پشتوانه ای برای من وبچه های خانه اش باشد، به ما بگو در غم فراقش چه کنیم

چگونه این غم بزرگ را به جان بخرم ،هرچه ذهنم را برای پیدا کردن ” کلمه ” جستجو میکنم تا برای نبودنت بنویسم ‌هیچ چیز جز گرمی ردپای اشک روی گونه هایم حس نمی کنم .
ظریفی میگفت :اعتبار آدمها به بودنشان نیست به دلهره ای است که بعداز نبودنشان حس میشود

داغ با زمان فراموش می شود. این را همه گفته ایم و نوشته ایم و خوانده ایم. برف های آلپ روزی آب خواهند شد، سرمای نبودن تو اما تمام نمی شود… نمی شود و نمی شود.
همیشه مرا به خواهر پیشکسوت وبا اخلاق رسانه ای صدا میزدی
می دانی بزرگترین حسرت این خواهرت چیست
کاش ایلام بودم و میتوانستم ام البنینت را در آغوش بگیرم و برای از دست دادن پدرش مویه سر میدادم و پیگیر بی جانت را برای رفتن به خانه ابدی بدرقه میکردم خدای ام البنین و زهرا و باران بزرگ است

گریه کردن تنها کاری است که می توانم برای کم شدن درد فراقت انجام دهم
شرمندتم برادر
روحت شاد
بهشت جایگاه ابدیت باد

انتهای پیام/ع

ثبت شده در سایت پایگاه خبری روژآوا طی شماره 1652 توسط rozhava و در روز ساعت ۲۲:۱۶:۲۹
© Copyright 2021 http://rozhava.ir . All Rights Reserved چاپ این خبر